Gospodarstwo Agroturystyczne POG GRAPĄ

home contact home


"Jeśli chcesz być wypoczęty i uzdrowiony jedź na wczasy i po witaminy w łąckie strony"
Nasze gospodarstwo agroturystyczne „POD GRAPĄ” położone jest w przepięknej okolicy, wśród lasów i łąk w Beskidzie Sądeckim w gminie Łącko, która jest kolebką polskiego sadownictwa na obrzeżach Popradzkiego Parku Krajobrazowego, niedaleko znajdują się też Pieniński i Gorczański Park Narodowy. Te tereny doskonale nadają się do pieszych wędrówek, wycieczek rowerowych a także spływów kajakowych.
Nasz dom jest położony wśród sadów niedaleko lasu, pomiędzy którymi wkomponowaliśmy liczne atrakcje dla gości jak basen kąpielowy, w okresie zimowym kulig (za dodatkową opłatą), miejsce do wspólnego grillowania czy śpiewów przy ognisku. Przylegający las umożliwia piesze wędrówki, zbieranie grzybów, jagód. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy poszukują wytchnienia, ciszy i kontaktu z naturą.
W naszym domu znajduje się duży salon wypoczynkowy z kominkiem i aneksem kuchennym w pełni wyposażonym. Można też podziwiać wspaniałe widoki dzięki tarasowi z widokami na Beskid Sądecki i Wyspowy, a w chwili wolnego czasu można skorzystać ze świetlicy. Można też nabyć owoce w postaci naturalnej i w płynie, zamówić domowe posiłki, które sporządzane są z plonów wyhodowanych bez środków chemicznych. Dodatkowo istnieje możliwość brania udziału w codziennych obowiązkach mieszkańców gospodarstwa.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty

polecamy

ZIMOWE KULIGI

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału organizowanych przez nas kuligów z pochodniami, po których jest organizowane wspólne ognisko z śpiewami, wyrobami tradycyjnymi i herbatą góralską.

kulig


WYROBY WŁASNE

Zachęcamy wszystkich do skorzystania z naszej oferty wyrobów własnych, które są produkowane tylko i wyłącznie w naturalny sposób.

jabłka